MPG Media House, II Conferencia: “La construcción de marcas a través de los medios de comunicación”

Każdego dnia domy mediowe poszukują sposobów, które umożliwią najlepsze zoptymalizowanie kampanii w mediach. Dalece zaawansowane techniki pozwalają dziś na optymalizacje zasięgów i częstotliwości,  będących częścią stosowanych strategii i taktyk. Prowadzi to ostatecznie do wytworzenia bardzo algorytmicznego podejścia do planowania mediów opartego,  w znacznej mierze, o teorie mediowe niż o budowanie skutecznej i wiarygodnej komunikacji z konsumentami.

Klienci pracują na co dzień z agencjami kreatywnymi, które tworzą koncepcje komunikacyjne zorientowane na długoterminowe budowanie marek Klientów. Sposób pracy agencji kreatywnych pod względem podejścia, i samego procesu, znacznie odbiega od pracy domów mediowych.

MPG – dzięki innowacyjnej metodologii pracy, polegającej  na dokładnym zrozumieniu konsumenta, rynku i procesów komunikacyjnych, które zachodzą między nimi -  stał się ekspertem w budowaniu marek.

Wiedząc, że budowanie dobrej i silnej marki to więcej niż tworzenie media planów postanowiliśmy, już po raz drugi,  zorganizować Konferencję na temat budowania marek poprzez komunikację mediową.

Na spotkaniu chcielibyśmy poruszyć istotne aspekty związane z najnowszymi trendami związanymi z budowaniem marek, i tym jak ważny jest w tym procesie konsument, jego potrzeby i zachowania. Powiemy co to jest “word of mouth” i w jaki sposób dziennikarstwo wpływa na marki. Guy Champniss – Global Director B6 Integrated Entertainment opowie o brand entertainment i przyszłości  programów telewizyjnych w aspekcie budowania marek.

Konferencja odbędzie się w dniu 14 czerwca 2007 w Warszawie. Najnowsze trendy dotyczące budowania globalnych marek poprzez media,  przedstawi gość honorowy Konferencji: Prof. Jose Luis Nueno – wybitna osobowość i autorytet w dziedzinie strategii i marketingu na świecie.

Inni eksperci w temacie budowania marek rozwiną następujące  tematy:

  • “Budowanie marek – dziś i jutro”
  • “Kto naprawdę buduje marki ? Siła ‘word of mouth’ “
  • “W poszukiwaniu istoty marki: wykorzystanie teorii archetypów w marketingu”
  • “Marki w oczach nietypowego konsumenta – jak je buduję robiąc programy telewizyjne”
  • “Branded Entertainment – the next best thing?”

Patronat Medialny nad konferencją obieli: TVN 24, Rzeczpospolita, Press,  Stroer, Wirtualna Polska, Mediarun, FF Creation, Media Contacts.

 

Article published in Rzeczpospolita, 2006

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos necesarios están marcados *

*